O společnosti KPHN a.s.

“Vyrábíme lakované a nelakované plechové díly a svařence.”

Firma vznikla v roce 2015 převzetím existující výroby plechových dílů a svařenců od společnosti Thermo King. Nyní se naše firma KPHN a.s. nachází v Kolíně v České republice. Máme přes 140 zaměstnanců, provozní plochu více než 6 000 metrů čtverečních a roční obrat přes 14 milionů Euro.

Jsme specializovaným výrobcem lakovaných a nelakovaných plechových dílů. Poskytujeme služby pro širokou škálu OEM zákazníků v různých průmyslových odvětvích.

Nabízíme

  • Kvalitu a preciznost, certifikovaný provoz pro svařování železničních systémů (EN-DIN 15085), lean provoz poskytující dodávky JIT. Vysoce bezpečnostní a ekologické standardy.
  • Flexibilitu a zkušenosti: Naše výroba je plně zařízena na zpracování nerezových a hliníkových materiálů tak, abychom uspokojili různorodé potřeby našich zákazníků. Máme zkušené operátory v oblasti plechové výroby a lakování, což nám umožňuje řešit i nejnáročnější projekty.
  • Orientaci na zákazníka: Nabízíme individuální řešení a flexibilní přístup ke každému projektu. Spolupracujeme s našimi zákazníky od počátku až do konce, abychom zabezpečili jejich maximální spokojenost.

Provozovna KPHN a.s. v Kolíně

KPHN a.s. Kolín provozovna
14 M €
Roční obrat
140
Zaměstnanců
6000
Provozní plocha

Společnost KPHN a.s. pečlivě dodržuje veškeré právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, včetně Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna 2016, známého jako GDPR, a zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, v platném znění. Tím zajišťujeme řádné a legální zpracování osobních údajů fyzických osob a dodržujeme všechny relevantní normy v oblasti ochrany osobních údajů.